Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Marka : Dr Air Cleaner


DİKKAT : SAUNA  ALAN TÜM MÜŞTERİLERİMİZE PORTATİF OZON CİHAZI 475 TL HEDİYEDİR.Gerçek Sauna Herkesin Hakkı

Dünyaca ünlü Doktorumuz Prof. Dr. Mehmet ÖZ’ün “Ömrünüzü uzatacak teknoloji” diyerek tanıttığı infrared saunaların ciddi tıbbi referansları da bulunuyor. A.B.D. , Japonya ve Türkiye’de yayın yapan; tüm tıp dünyasınca saygınlığı olan dergiler de makalelere konu olmuştur.Dr. Mehmet Öz, katıldığı Oprah Winfrey Show ’da yeni nesil sağlıklı yaşam aracı olarak gösterdiği far-infrared sauna teknolojisini tanıttı.

Infrared Sauna`nın faydalarını anlatan Dr. Mehmet Öz : “Parmağınızı bile kıpırdatmadan 700 kalori yakmanız mümkün.” diyor.

Normal saunalardan daha farklı olan far-infrared saunayı kendisine ilk tanıtan kişiler eşinin ailesi olmuş. Dr. Mehmet Öz : “Bu saunalar güneşten gelen far-infrared ısının aynısını veriyor. Bu özel ısı cildinizin altına nüfuz ediyor ve dış ortamın ısısını fazla artırmadan kendi vücudunuzu ısıtıyor.” Programda saunanın içerisinde bir kaç dakika geçiren Oprah Winfrey, gerçekten ısının yanlızca kendi vücuduna nüfuz ettiğini söylüyor.

Dr. Mehmet Öz : “Yüksek ısı kan basıncını azaltmaya ve kan dolaşımı hızını artırmaya yardımcı oluyor.
Kalbinizin daha hızlı atmasına ve kalori harcamanızı sağlıyor.

Metabolizma hızını bir miktar artırıyor ve ayrıca terleme ile de toksinleri vücudunuzdan dışarı atıyorsunuz.İNFRARED SAUNA’NIN FAYDALARIToksinlerin atılmasını sağlar. Klasik sobalı tip saunalarda ısı konveksiyonel olarak etki eder. Yani sauna içerisin de sirküle olan sıcak hava vücudunuza temas eder, bu sayede terletme sağlar. Bu şekilde bir klasik saunanın ısı vücudun 5-6 mm altında kadar etki edebilir ve terlemede genel olarak yüzeysel olarak kalır. Genel kabule göre klasik saunalar vücuttan 100 birim terleme ile 2-3 birim toksin atabilirler. Far-infrared ısı ise radyan bir ısıtma sistemidir. Tıpkı güneş gibi, etki ettiği alandaki havayı değil cisimleri ısıtır. Vücudunuzdan 4 cm derine kadar etki edebilen bir ısıdır. Bu sayede klasik saunalara göre daha derinden bir terletme sağlar. Bu olay netice olarak da 7 kat daha fazla toksin atımını sağlar. Genel kabule göre infrared saunalar vücuttan 100 birim terleme ile 20 birime kadar toksin atabilir. !


. Migren: %57 azalır.

. Depresyon: %55 azalır.

. Kolesterol: %63 azalır.

. Astım: %82 Azalır.

. Kalp Rahatsızlıkları: Risk Oranı %80'e düşer.

. Ödem Tutma: %85 azalır.

. Eklem Ağrıları: %41 - %76 oranında azalır.


Teknik Detaylar


Ağırlık: 13,5 kg

Güç: 800 W


Ebat: 85 cm x 110 cm (En x Boy)
 Ev tipi Portatif Sauna 60-120 kg arası kişiler için üretilen, kurulumu oldukça kolay ve kullanımı oldukça rahattır. Oval yapısından dolayı oldukça şık görünüme sahiptir.

 Ev tipi Portatif Sauna, evinizin herhangi bir noktasında gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir üründür.

 Üst kapakta bulunan kafa boşluğu sayesinde nefes alış-verişiniz oldukça kolay, kol boşluğu sayesinde telefon, tablet kullanabilir veya kitap ve derginizi okuyabilirsiniz.

Sadece 13,5 kg ağırlığında olan PS-100 Ev tipi Portatif Sauna katlandığı zaman rulo halini alır ve kolay bir şekilde taşınabilir.

Fitelatsız ve antibakteriyal kumaşFAR-İNFRARED ısıtma sistemi varİç duvarlarda 90c ısı, ortamında 67c-72c ısı oluşur.

Kafa dışarda 20 dk. içinde kalmak yeterli500ml ter atılır (10 km koşmaya eşdeğer, 900cal harcanır)Vücuttan %20 toksin, ağır metal ve yağ atılır, 7 kat daha fazla detoks yapar.

Otomatik termostat ile kontrol edilir. ISO,CE,TSE,OHSAS belgeleri var.

2 yıl garantilidir.

www.yasambeylikduzu.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}
  .yasambeylikduzu.com üyesi

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

BAHAŞ TEKNOLOJİ

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor